Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради
DSC 1
 
 
7 вересня стало визначним днем для України. Цього дня 35 полонених українців повернулися на Батьківщину з Росії. 24 військовополонені моряки, взяті в полон в Керченській затоці та 11 бранців Кремля, деякі з яких були незаконно ув'язнені понад 5 років.
Сьогодні, 16 вересня, о 10.00 в Старій Вижівці на площі перед адміністративною будівлею райдержадміністрації відбулась акція з нагоди звільнення та повернення полонених до України.

«Сучасну російсько-українську війну на Донбасі називають гібридно. Росія не один раз застосовувала гібридні методи війни по відношенню до України та й і до інших держав. Так було 100 років тому, коли Україна на зламі історії Європи будувала свою державі, так відбувається і нині. Це військові дії, інформаційна пропаганда, створення економічних проблем, державний тероризм, диверсії, провокації, дезінформація міжнародної спільноти, тощо.

Наші моряки і політв’язні, як справжні патріоти, діяли з честю та гідністю, так само вони поводили себе в полоні і з не меншою гордістю повернулися до рідних домівок. Наш народ непереможний», – зазначив під час заходу заступник голови райдержадміністрації Петро Філюк.

Нагадаємо, у Старій Вижівці 11 грудня 2018 року було піднято прапор військово-морських сил України, який майорів поруч із державним стягом поки українські моряки не повернулися з російського полону. Тепер символ Всеукраїнської акції на підтримку полонених моряків буде передано на зберігання в Музей морського флоту міста Одеси.

Право опустити прапор військово-морських сил Збройних сил України для передачі в Музей морського флоту міста Одеси надано старшому сержанту, учаснику АТО Грабовцю Віктору.

Завершився захід спільним виконанням Державного Гімну України.

DSC 2

DSC 3

DSC 4

Сектор з питань внутрішньої та інформаційної політики апарату райдержадміністрації

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт