Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради

716 n

 
У прекрасну пору року, коли шелестить падолистом осінь, приходить професійне свято – День працівників освіти. Для кожного педагога, який сіє в дитячі душі мудре, добре, вічне, дарує їм свою любов, навчає милосердю, цей день є особливим. 

З цієї нагоди 2 жовтня в районому будинку культури відбувся урочистий захід, який зібрав працівників освітянської галузі Старовижівщини.

З професійним святом їх привітали  заступник голови райдержадміністрації Петро Філюк, заступник голови районної ради Роман Цалай, в.о. начальника відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Оксана Хлопук.

«Саме в руках учителів – молоде покоління свідомих, талановитих громадян країни, які продовжать нашу з вами спільну справу – будівництво Європейської України. Такою ж має бути наша галузь освіти: європейською, високоякісною, мати конкурентоспроможність світового рівня. Для цього нині впроваджується освітня реформа. Переконаний, шановні освітяни, ваша висока компетентність дозволить реформі Нової української школи бути максимально успішною. А невичерпна енергія, плідна творча діяльність сприятимуть формуванню у дітей та молоді патріотичних і духовних ідеалів», – зазначив, звертаючись до винуватців свята, заступник голови РДА Петро Філюк.

Посадовець подякував всім освітянам за терпіння, небайдужість і бажання зробити освіту якісною і доступною для кожної дитини, цікавою та потрібною для молодого покоління. Підкреслив, що саме учитель здійснює щоденну, кропітку, напружену і вкрай необхідну роботу, віддаючи не лише свої знання, а вкладаючи своїм вихованцям частку свого серця та душі.

У цей день кращих педагогів району - за сумлінну творчу працю в системі освіти, впровадження сучасних новітніх технологій у освітній процес, вагомий внесок у справу навчання і виховання учнівської молоді та з нагоди професійного свята - було відзначено почесними грамотами райдержадміністрації та районної ради, грамотами відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації.

Справжнім подарунком для всіх вчителів став святковий концерт, який підготували учні шкіл району та творча молодь Старовижівщини. Теплі віршовані рядки та яскраві музичні номери створили атмосферу радості, затишку і душевності.

723 n

Сектор з питань внутрішньої та інформаційної політики апарату райдержадміністрації

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт