Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради
1
 
 
 
Таке рішення прийняли сьогодні, 10 квітня, на позачерговому засіданні районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яке скликав заступник голови райдержадміністрації Петро Філюк.

Відтак, починаючи з 11 квітня у районі вводиться режим максимального обмеження пересування та перебування людей у громадських місцях. Зокрема, з 13.00 год суботи до 06.00 год понеділка жителів району просять не виходити з дому та придбати заздалегідь необхідні продукти та ліки.

До слова, режим максимального обмеження пересування на Волині введений згідно з рішенням регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, що відбулась під керівництвом голови облдержадміністрації Юрія Погуляйка 9 квітня 2020 року.

Відповідні заходи прийняті на виконання пункту 2 доручення Прем’єр-міністра України за результатами наради членів Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 3 квітня 2020 року № 12702/14/1-20, рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 09 квітня 2020 року, з урахуванням статей 29, 30, 32 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», беручи до уваги вимоги та постанови Кабінету Міністрів України від 8 квітня 2020 року № 262 та з метою запобігання поширенню на території області гострої респіраторної хвороби COVID-19.

Залишайтесь вдома! Будьте здорові! 

Протокол засідання

Головний спеціаліст з питань інформаційної діяльності апарату райдержадміністрації

 
Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт