Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради
808 n
 
 
Сьогодні, 23 квітня, голова райдержадміністрації Максим Приймачук зустрівся з керівниками релігійних громад району. Зокрема, на зустрічі були присутні - декан Старовижівського району ПЦУ, настоятель храму святителя Василія Великого – отець Іван, благочинний Старовижівської округи УПЦ, настоятель Свято-Преображенського храму селища Стара Вижівка - архимандрит Давид, благочинний Кримненської округи УПЦ, прот. Сергій Никонюк.

На початку зустрічі очільник району привітав священнослужителів зі світлими Святом Воскресіння Христового та побажав миру, щастя, доброго здоров’я, мудрості, достатку і взаєморозуміння їх родинам.

Основне питання зустрічі – це забезпечення максимальної безпеки людей під час проведення релігійних заходів у період карантину, а саме в поминальні дні. Адже згідно постанови Головного державного санітарного лікаря України від 21 квітня 2020 року «Щодо протидії поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19) в поминальні дні», рекомендовано закрити для відвідування кладовища у традиційний після пасхальний період. Виняток становлять випадки поховання померлого, за умови проведення ритуальних обрядів з дотриманням протиепідемічних правил (участі не більше ніж 10 осіб і забезпечення відстані між присутніми не менше ніж 1,5 метри).

Як зазначив очільник району, можливість молитовно згадати померлих родичів у ці після Пасхальні дні не єдина в році. Виконати цей важливий обряд можна 6 червня на Троїцьку поминальну суботу та 7 листопада. Та й, зрештою, поминання померлих можливе будь-якого дня у приватній чи церковній молитві".

З огляду на ситуацію, яка склалась в Україні та світі, Максим Петрович закликав представників духовенства з розумінням ставитись до усіх карантинних обмежень, встановлених органами влади, адже усі вони прийняті з метою недопущення ще більшого розповсюдження інфекційного захворювання.

В свою чергу присутні на зустрічі представники релігійних конфесій району запевнили голову районної державної адміністрації в тому, що повністю розуміють в якій непростій ситуації опинилася держава разом з усією світовою спільнотою, а також докладуть усіх зусиль задля безпеки своїх вірян.

Головний спеціаліст з питань інформаційної діяльності апарату райдержадміністрації.

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт