Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради
672 n
 
 
 
23 квітня голова райдержадміністрації Максим Приймачук провів нараду з керівниками окремих структурних підрозділів райдержадміністрації та її апарату, установ, організацій, в ході якої йшлося про вжиття заходів для стабілізації епідемічної ситуації на території району, пов’язаної з поширенням респіраторної хвороби COVID-19.

Присутні на нараді керівники прозвітували про проведену роботу щодо виявлення та запобігання подальшого розповсюдження коронавірусної інфекції на території району.

Зі слів доповідачів, станом на 23.04.2020р. за весь період карантину мобільними медичними бригадами КНП «Старовижівський ЦПМД» відібрано та направлено на молекулярно-генетичне дослідження до ДУ «Волинський обласний лабораторний центр» 183 зразки біологічного матеріалу (назофарингіальні мазки).

У вірусологічній лабораторії ДУ «Волинський обласний лабораторний центр» було обстежено методом полімеразної ланцюгової реакції (ШІР) 133 жителі Старовижівського району. З них 19 дітей, 54 медичних працівники.

У 37 осіб результат дослідження позитивний; у 67 — негативний, ще 29 осіб очікують результати.

Серед 37 підтверджених хворих на СОУШ-19 - 6 дітей та 16 медпрацівників. Госпіталізовано у стаціонари 4 хворих (з них один медичний працівник), 32 особи (з них 6 дітей та 14 медпрацівників) перебувають на самоізоляції та лікуються амбулаторно сімейними лікарями. Один хворий помер. Двоє одужали.

Сімейними лікарями проводиться медичне спостереження за особами, які прибули на територію району з країн, небезпечних щодо поширення коронавірусної інфекції. Медичний нагляд забезпечується протягом 14 днів з дня перетину особою кордону України згідно списків таких осіб, наданих Старовижівським районним лабораторним відділенням ЛМВ ДУ «ВОЛЦ МОЗ України».

На нараді також йшлося про питання дотримання карантинних вимог в населених пунктах району, встановлення карантинних контрольно-пропускних пунктів на в’їздах у смт Стара Вижівка, проведення обробки вулиць, проспектів, площ, де зафіксовані спалахи хвороби, спеціальними дезинфікуючими засобами, про здійснену роз’яснювальну та профілактичну роботу, а також заплановані заходи щодо запобігання поширенню коронавірусної інфекції на території району.

Голова райдержадміністрації  Максим Приймачук підводячи підсумки наради наголосив: «Ми маємо усі разом, спільно, виконувати всі заходи, які поставлені перед нами, для мінімізації поширення в районі корона вірусної хвороби».

228 n

312 n

448 n

Головний спеціаліст з питань інформаційної діяльності апарату райдержадміністрації.

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт