Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради
netrezvye voditeli budut otvechat po ugolovnomu kodeksu 243815 620x0
 
 
 
Одним із найбільш поширених та водночас і найбільш тяжких порушень ПДР на сьогодні є керування транспортним засобом у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння. Існує безліч трагічних випадків через таке недбальство водіїв.

1 n
 
22 січня з нагоди 101-ї річниці проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки в Старій Вижівці відбулося громадське віче «Соборність - запорука майбутнього України». Біля пам’ятного знаку «Борцям за волю і незалежність України» зібралися представники влади, духовенства, громадськості, учнівська молодь.

7777

 

Відділ «Старовижівське бюро правової допомоги» Ковельського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги інформує про нові правила декларування у 2020 році

18 жовтня 2019 року набув чинності Закон України від 02.10.2019 № 140-IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення ефективності інституційного механізму запобігання корупції», яким внесено зміни в т.ч. і до Закону України «Про запобігання корупції» (далі – Закон).

соборность
 
Дорога Старовижівська громадо!

В історії українського народу є факти, які мають надзвичайне значення, вони не втратили своєї актуальності і по сьогоднішній день. Однією з таких подій є проголошення Акту Злуки України 22 січня 1919 року. Цей день у історії нашого народу став символом величного прояву єднання східних та західних українських земель, днем народження незалежної соборної держави.

20200120172916

 
 
Відповідно з 01.01.2020 введено в дію нові рахунки для зарахування податків, зборів, платежів до державного та місцевих бюджетів, рахунки в системі електронного адміністрування ПДВ, системі електронного адміністрування реалізації пального і спирту етилового, рахунки для зарахування єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування та депозитні рахунки митних органів,

konkursadv zastavka
 
 
Відповідно до наказу Міністерства юстиції України від 17.01.2020 № 128/7 «Про проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги» Координаційний центр з надання правової допомоги повідомляє про проведення з 20 січня по 30 березня 2020 року конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги (далі – конкурс).

888888 n

 

До уваги жителів району!

22 січня 2020 року о 12 год. біля пам’ятного знаку «Борцям за волю і незалежність України» відбудеться громадське віче «Соборність - запорука майбутнього України» з нагоди Дня Соборності України.

Запрошуємо громадськість району взяти участь у заході.

Копия foto
 
Пенсійний фонд України створив новий сервіс на вебпорталі електронних послуг, який дозволяє громадянам переглядати відомості про трудову діяльність.

У Електронній трудовій книжці міститься інформація про всі трудові відносини працівника за даними звітних відомостей роботодавця. Також міститься інформація про сплачені страхові внески з 1998 року.

DSC 004

 

 
15 січня у с. Любохини відбулось офіційне відкриття новозбудованої школи, на яку громада чекала дев’ять років. Відтак, 297 учнів розпочали заняття в освітній установі, яку облаштовано за всіма вимогами сучасної Нової української школи.

e42b0f9b72487a919de75d88b4e44a9b
 
Поділ спільного майна подружжя може бути здійснено під час існування шлюбу, у процесі його розірвання, а також після розірвання шлюбу у добровільному або судовому порядку. Про особливості поділу майна подружжя – консультують юристи Старовижівського бюро правової допомоги Ковельського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

big probne zno 2020До 24 січня кожен охочий може зареєструватися на пробне зовнішнє незалежне оцінювання. Участь у тестуванні – НЕ ОБОВ'ЯЗКОВА, але допомагає учасникам краще підготуватися до реального ЗНО. Так, воно дає можливість правильно розрахувати час на вирішення тестів, заповнення бланків відповідей, зрозуміти, як відбувається процедура на практиці, об'єктивно оцінити власний рівень знань, психологічно налаштуватися на проходження тестування тощо.

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт